מבוא

רשת האינטרנט הינה מאגר המידע החופשי הגדול ביותר והזמין ביותר לכלל הציבור ובכלל זה גם למשתמשים בעלי מוגבלויות ולקויות. לאור האמור, אנו במשרד עורכי-דין רחמימוב-ברקאי, רואים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לכלל האוכלוסיות בציבור לנגישות וזמינות למידע המצוי באתר משרדנו תוך מתן חווית צפייה וגלישה מיטבית.

אנו שואפים, כי שירותיו הדיגיטליים של משרדנו יהיו נגישים לכלל הציבור ולרבות לבעלי מוגבלויות ולקויות, משכך משקיעים באתר משרדנו משאבים רבים להקלת השימוש וחווית הגלישה לבעלי מוגבלויות ולקויות, תוך שאנו שואפים לדבוק ככל הניתן בהמלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA (ת"י 5568) ולמסמך הבין לאומי להנגשת אתרי אינטרנט Web Content Accessibility Guidelines (WCAG2.1).

ההנגשה באתר

באתר זה מוטמע תוסף הנגישות enable המסייע בהנגשת האתר לבעלי מוגבלויות ולקויות, ואשר פעול באופן מיטבי בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Safari, Edge. לחיצה על כפתור הנגישות תביא לפתיחת תפריט הכולל את כפתורי ההנגשה לאתר, כדלקמן:

בסרגל הנגישות ישנם 2 סוגים של הגדלות לנוחיותכם, אך אם תרצו להגדיל עוד את האותיות תוכלו להשתמש בפונקציות המקלדת הבאות:

שימוש בקישורים, הפניות ותכנים של צדדים שלישיים

במקרה של לחיצה באתרנו על קישורים ו/או הפניות לרכיבים או לאתרים חיצוניים לאתר משרדנו ואשר הינם בשליטת גורם שלישי כדוגמת אתרי אינטרנט שונים, רשתות חברתיות כדוגמת פייסבוק ו/או טוויטר ו/או אינסטגרם, אתרי שיתוף תכנים כדוגמת יוטיוב וכו', שאינם בשליטתנו, ייתכן ויתקיימו קשיים ו/או אתגרים בשימוש באותן פלטפורומות, לרבות בכל הנוגע לחווית הגלישה ויכולת השימוש באותן פלטפורמות על ידי בעלי מוגבלויות ולקויות. משקשיים ואתגרים אלו אינם בשליטתנו ואין ביכולתנו לתקנם בהיותם באחריותו של אותו גורם שלישי, הרי שכל טענה בעניין זה נדרש כי תופנה לאותו גורם שלישי ספציפי ואליו בלבד.

הסדרי נגישות במשרדנו

פנייה בעניין קושי בנגישות האתר

אנו שואפים ופועלים להנגשת אתרנו לכלל האוכלוסיות בציבור, לרבות בעלי מוגבלויות ולקויות, זאת על מנת שבמהלך הגלישה באתרנו תהנו מחווית גלישה מותאמת ומיטבית.יחד עם זאת, כמו בכל מערכת ממוחשבת, גם באתרנו ייתכנו תקלות או קשיים שעלולים להתעורר בעניינו של מאן דהוא ומסיבה כזו או אחרת. אשר על כן, ככל שנתקלתם באתרנו בקושי כלשהו בנושא נגישות, נשמח כי תפנו את תשומת ליבנו לכך על מנת שנוכל לטפל בעניין במהירות ויעילות. משרדנו זמין לרשותכם ולשירותכם בטלפון: 03-6955232/4, בדוא"ל: info@pninalaw.com וכן בדואר רשום אשר כתובתו למשלוח הינה רח' ז'בוטינסקי 35 (מגדל התאומים 2, קומה 9 משרד 911), רמת גן.

הצהרה זו מעודכנת נכון ליום ה', כ"ד כסלו, תשפ"ד, ‏7 דצמבר, 2023.

Call Now Button