עו"ד פלילי תל אביב

אהבתם? שתפו

הרגע בו אדם מגלה כי הוא חשוד, לא כל שכן נאשם בעבירה פלילית הוא רגע לא קל. הדבר עשוי להשפיע על ההתנהלות הרגילה של אותו אדם עד כדי היעדר יכולת לחשוב בצורה שקולה. הדבר עלול להוביל לטעויות המתבטאות בהתנהלות שגויה אל מול הרשויות, פניה לגורמים לא מוסמכים וביצוע פעולות שעשויות לפגוע באותו אדם בעתיד בבית המשפט. אם הגעת לכאן סימן שהבנת כי אתה צריך עורך דין פלילי מקצועי ובקיא בתחום. חשוב להדגיש כי פניה לעורך דין בשלב מוקדם לצורך קבל ייעוץ והכוונה תמנע טעויות מהותיות העשויות להשפיע על ההליך המתנהל, בן חקירתי ובין משפטי.

הדרך שלך למציאת עו"ד פלילי תל אביב 

אדם הניצב לראשונה אל מול חקירה פלילית לרוב אינו מודע לזכויותיו כמו גם לחובותיהם של החוקרים, אמצעי החקירה המותרים ושיטות החקירה המקובלות. זו בדיוק הסיבה לכך שהכנה לחקירה על ידי עורך דין מקצועי המתמחה בתחום הפלילי הינה דבר חשוב ונדרש. היכרות מעמיקה עם ההליך הפלילי בישראל הינה המפתח להצלחה בכל תיק. הליך פלילי משמעותו תהליך ארוך העלול לכלול מספר רב של חקירות ובדיקות ויש להתכונן אליו כראוי. הליווי הצמוד שאנו מעניקים לחשודים המגיעים למשרדי רחמימוב-ברקאי מאפשר להם להתמודד עם החקירות בהצלחה ולהגיע למשפט, ככל שבכלל יתקיים כזה, במצב אופטימלי. משרדינו עוסק בייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות כגון:

  • עבירות סמים
  • עבירות אלימות
  • עבירות המתה
  • עבירות נשק
  • עבירות כלכליות
  • עבירות זיוף, הונאה ומרמה

רחמימוב-ברקאי – עו"ד פלילי תל אביב מומחים

משרדינו משרת נאמנה נאשמים בהליכים פלילים כאשר עמדת הלקוח וצרכיו המקצועיים תמיד עומדים לנגד עיננו. משרדנו דוגל בהשקעה ובעבודה קשה על מנת שגם בתיקים הנראים תחילה כחסרי סיכוי, יימצא הפתרון המיטיב ביותר עם הלקוח. אם הינך נזקק לשירותיו של עורך דין פלילי, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי המותאם לעניינך.

עו"ד פלילי תל אביב

 

אהבתם? שתפו

Call Now Button