עו"ד תעבורה תל אביב

אהבתם? שתפו

מבין כל המקומות בהם אנשים מחפשים עו"ד תעבורה, תל אביב היא העיר בה החיפוש נפוץ במיוחד. אוכלוסייה צעירה רחבה אשר מתגוררת באזור ויוצאת באופן יום-ומי לבילוי בפאבים ומועדונים, חשופה באופן משמעותי לאפשרות של ביצוע עבירות תנועה שונות וכשהנפוצה שבהן היא עבירת הנהיגה בשכרות. עבירות תנועה נפוצות אחרות הכוללות נהיגה מעל המהירות המותרת, מעבר ברמזור אדום ומעורבות בתאונות דרכים גורמות לצעירים רבים לשכור את שירותיו של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה, זאת על מנת להתנהל כהלכה אל מול המערכת המשפטית ולהימנע ככל הניתן מענישה חמורה ובכלל.

מוצאים עו"ד תעבורה תל אביב

היצע עורכי הדין הינו גדול במיוחד. טרם תבחרו את האיש הנכון עבורכם מומלץ לבדוק האם הוא מתמחה ספציפית בדיני התעבורה. יש לזכור כי כל עורך דין מתמחה בתחום אחר והיותו של עורך דין מצטיין בחוזים לאו דווקא מבטיח שיידע לסייע לכם אם רישיונכם בסכנה. החשש לאבד את הרישיון במקרים רבים מוביל אנשים לקבלת החלטות פזיזות או לביצוע פעולות נדרשות באיחור, ולכך עשויות להיות השלכות כבדות משקל . ברגע שהנך מואשם בעבירת תעבורה מהותית, עליך לפנות מיד לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום התעבורה. פניה מוקדמת עשויה להוות את ההבדל בין זיכוי ובין גזר דין קשה ומחמיר אשר בעבירות מסוימות עשוי להוביל לשלילת רישיון הנהיגה למספר שנים ובמקרים חמורים במיוחד אף לצמיתות. אם הנך מתגורר/ת באזור תל אביב ומחפש/ת ייצוג וייעוץ משפטי, הנך מוזמן/ת לפנות לרחמימוב-ברקאי משרד עורכי דין המתמחים בתחום התעבורה.

הנציגים שלך בבית המשפט

התייחסות מוקדמת לדבר העבירה ויצירת קשר עמנו מיד בתום האירוע הינה המפתח להצלחת התיק. התנהלות שגויה אל מול הרשויות, חוסר התייחסות לראיות או שכחה של פרטי האירוע משום שחלף זמן רב עשויה להוביל לפסק דין שאינו מטיב עם המואשם. משרד עורך דין תעבורה תל אביב המטפל באופן אישי ופרטני בכל תיק ומציע ליווי וייעוץ החל מהרגע הראשון ועד לסיום ההליך באופן המיטבי ללקוח.. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לצדכם בבית המשפט.

עו"ד תעבורה תל אביב

אהבתם? שתפו

Call Now Button