עורך דין ביטוח לאומי

אהבתם? שתפו

המוסד לביטוח לאומי פועל מתוקף החוק לביטוח לאומי ומהווה את אחד מעמודי התווך של מדינת ישראל. הוא נועד להבטיח כי אוכלוסיות חלשות ומשפחות שנקלעו למצוקה יקבלו בסיס כלכלי שיאפשר להם להתקיים בכבוד.

נוסף על כך, המוסד לביטוח לאומי מטפל בין היתר בכל הקשור לקביעת אחוזי נכות, מינוי וועדות מומחים, סיוע לנפגעי תאונות עבודה ועוד. מכאן ניתן לראות את הקשר של מוסד זה לתחום הנזיקין בעולם המשפטים.

חרף המטרות לשמן הוקם המוסד לביטוח לאומי, המדובר במוסד ביורוקרטי ומסואב אשר פעמים רבות מערים קשיים רבים על הפונים אליו בשעת מצוקה. אזרחים שאינם יודעים לעמוד על זכויותיהם עוברים תהליך ארוך ומתיש בסופו ספק אם יקבלו את מה שמגיע אליהם. מכאן החשיבות לפנות לעורך דין בקיא בתחום הגשת וניהול תביעות מול הביטוח הלאומי ואשר לו ניסיון רב בייצוג נפגעים בוועדות הרפואיות השונות על מנת לוודא כי התובע המבקש סעד מהביטוח הלאומי יקבל את יומו וטענותיו יישמעו במלואן.

לעורך דין בעל ניסיון המוסד מוכר היטב ועמו נאלץ להתמודד פעמים רבות במהלך שנות עבודתו תוך שהוא כבר למוד ניסיון ויודע למקסם את זכויותיו של הלקוח הנזקק לשירותים ולקצבה/גמלה מהמוסד לביטוח לאומי.

מתי צריך עורך דין ביטוח לאומי

אם נפגעת בתאונה, תאונת עבודה או הנך מנסה להוכיח כי מגיעים לך אחוזי נכות במחלקות השונות בביטוח הלאומי עליך לפנות לעורך דין המתמחה בדיני נזיקין בכלל ובתחום הביטוח הלאומי בפרט.

בכל הנוגע לתאונות עבודה, התביעה כנגד ביטוח לאומי תתרחש במקביל לתביעה כנגד חברת הביטוח של המעביד. לא מן הנמנע כי תתאפשר גם תביעה נוספת כנגד הביטוח של העובד עצמו, כמו לדוגמא ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מנהלים וביטוח חיים.

משרד רחמימוב-ברקאי מתמחה בייצוג וליווי משפטי הניתן לנפגעי תאונות באשר הן. ומתמחה מזה למעלה מעשור בייצוג אלפי לקוחות מול המוסד לביטוח הלאומי ולרבות בפניי וועדות רפואיות לקביעת אחוזי נכות ובפני וועדות ערר, והן מול חברות הביטוח השונות.

עו"ד ביטוח לאומי רחמימוב-ברקאי שוברים את החומה הביורוקרטית

משרד עורכי דין רחמימוב-ברקאי עומד כבר מספר שנים בחוד החנית של המאבק למען זכויות לקוחותיו. משרדינו עזר לאלפי אנשים לקבל את מה שמגיע להם מהמדינה ומחברות הביטוח. לצערנו, נוכחנו לדעת כי למרות שהאזרח מן השורה משלם לביטוח הלאומי ולחברות ביטוח כל חייו – ברגע האמת בו יזדקק לסיוע, כנראה שייתקל בחומה של אטימות.

למזלכם אתם לא לבד במערכה, פנו למשרדינו ויחד נשבור את החומה.

עורך דין ביטוח לאומי

אהבתם? שתפו

Call Now Button