עורך דין לענייני תעבורה

אהבתם? שתפו

כל עורך דין לענייני תעבורה יאמר לך שהכביש אינו מגרש משחקים והרכב אינו צעצוע. ברגע שהתיישבת מאחורי ההגה הנך לוקח על עצמך אחריות משפטית גדולה באשר לבריאותך, בריאות הנוסעים ברכב ובריאות שאר המשתמשים בדרך. עבירות התעבורה ותאונות הדרכים הפכו למכת מדינה אשר גובה מידי שנה את חייהם של מאות ואלפי אזרחים וגורמת לפגיעות שונות של עוד אלפים נוספים. לכן, רשויות האכיפה ובתי המשפט נוהגים במדיניות של החמרה, הן באכיפה והן בענישה כלפי מבצעי עבירות תעבורה, וציבור הנהגים נאלץ להתמודד עם מציאות משתנה בה החוק לא תמיד עומד לטובתו. בירה אחת יותר מדי, חוסר ערנות לתמרור עצור או פגיעה ברכב אחר עשויים להעמיד כל נהג בסיכון ממשי לכך שיידרש לעמוד למשפט וכיסו, רישיונו ובמקרים חמורים אף חירותו יעמדו על כף המאזניים.. אם בצעת עבירת תנועה ואתה עומד בפני משפט – הדבר הנכון והחכם ביותר לעשות הוא לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין המתמחה בתחום התעבורה לשם קבלת ייעוץ וייצוג מקצועי.

עורך דין לענייני תעבורה במרכז הארץ

דיני תעבורה הם תחום נרחב הכולל בתוכו מגוון עבירות ואישומים. לא עבור כל עבירה תצטרכו ייצוג משפטי אך כאשר רישיונכם נמצא בסכנה או הייתם מעורבים בתאונה, זה הזמן לפנות לעורך דין תעבורה תל אביב מוסמך. המקרים הנפוצים בהם מומלץ לפנות לעורך דין לענייני תעבורה הם:

  • נהיגה ללא רישיון
  • נהיגה בזמן פסילה
  • נהיגה בשכרות או תחת השפעת אלכוהול
  • נהיגה תחת השפעת סמים
  • תאונות דרכים עם נפגעים
  • עבירות רמזור אדום
  • צבירת נקודות העשויה להוביל לשלילה

ייעוץ משפטי מובחר מטעם עורך דין לענייני תעבורה – רחמימוב-ברקאי

אם הגעתם לכאן סימן שהרישיון שלכם חשוב לכם. עורכי הדין שלנו במשרד רחמימוב-ברקאי מתמחים בעבירות מעולם התעבורה וישמחו לספק לכם ייעוץ וייצוג מקצועי בכל מקרה ומקרה ותוך התאמת הטיפול לנסיבותיו הייחודיות של כל לקוח ותוך התחשבות ברצונותיו.

רגע לפני שתמשיכו בחיי היום יום שלכם חשוב להבין כי פניה מוקדמת לקבלת ייצוג משפטי הינה גורם מכריע באשר לתוצאות התיק. אל תבזבזו יום נוסף ופנו אלו בהקדם האפשרי על מנת לקבל את הייעוץ והייצוג המשפטי המקצועי ביותר.

עורך דין לענייני תעבורה

אהבתם? שתפו

Call Now Button