עורך דין מעצרים

אהבתם? שתפו

עבור עורך דין המתמחה בתחום הפלילי, הליכי מעצר הם לא דבר זר. מעצר הוא אחד מהכלים העומדים לרשות רשויות החוק במטרה להגן על הציבור מפני חשודים ואף נאשמים (במקרה של מעצר עד תום ההליכים) בעבירות פליליות. עבירות ברות מעצר הינן עבירות מסוג עוון או פשע הטומנות בחובן עונש מאסר של 3 חודשים ומעלה וכן לצורכי חקירה ושמירה על תקינות ההליך המשפטי. המעצר עשוי להיות לפרקי זמן הקבועים בחוק בהם על הרשות החוקרת גם להחליט בדבר הגשת כתב אישום כנגד החשוד (מעצר ימים), או מעצר עד תום התהליכים המשפטיים כאשר מדובר במי שכבר הוגש כנגדו כתב אישום אך המדינה מבקשת כי יישאר במעצר בשל סכנות הנשקפות ממנו. אם נעצרת או זומנת לחקירה, עליך לדעת את זכויותיך. חוקרים עשויים לנצל את היעדר בקיאותך ולהשתמש בפעולות אסורות במטרה להשיג את מטרתם. על כן, ככל שזומנת לחקירה או נעצרת, יש ליצור קשר מיידית עם עורך דין המתמחה בתחום הפלילי לשם קבלת ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי אשר עשוי להוות את ההבדל בין חזרה לשגרת החיים ובין מעצר מאחורי סורג ובריח.

עורך דין מעצרים במיוחד בשבילך

אם נעצרת או זומנת למשטרה או לאחת מרשויות החקירה האחרות (מס הכנסה, מע"מ וכו'), דרוש לברר קודם כל מהו סטטוס הזמנתך- האם כעד או נחקר תחת אזהרה. ככל שהינך נחקר ו/או עצור, דאג כי יסבירו לך מדוע נעצרת ובמה אתה חשוד.. זכות בסיסית השמורה לכל נחקר היא זכות השתיקה.

כנחקר, זכותך לא לשתף פעולה כלל עם החוקרים ולא להשיב לשאלות שמופנות אליך. זכור כי מטרת החוקרים אינה לדאוג לטובתך אלא אך ורק לקדם את החקירה שלהם. יש להימנע משיחות חולין עם כל מי שנמצא בתחנת המשטרה, יתכן ומדובר במדובבים וסוכנים סמויים. לבסוף, יש לזכור כי הנך זכאי לייצוג משפטי טרם תחילת החקירה. זומנת לחקירה ? דרוש מיד את ייצוגו של עורך דין פלילי מקצועי המתמחה בתחום. ייעוץ משפטי טרם החקירה עשוי להוות את ההבדל בין המשך הליכים פליליים נגד הנחקר ובין שחרורו לחופשי מיד בתום החקירה.

רחמימוב-ברקאי – עורך דין מעצרים לצדך לאורך כל הדרך

הליכי חקירה ומעצר אינם נעים לאף אחד. משרדינו מלווה עצורים בצורה מקצועית ואמינה מרגע המעצר ועד לרגע החזרה לחיים תקינים. ניסיון רב שנים, מקצועיות ובקיאות בתחום הפלילי ואמונה בצדקת הדרך, הם המובילים להצלחה בסופו של יום. פנה אלינו ונהיה שם לצדך לאורך כל הדרך.

 עורך דין מעצרים

אהבתם? שתפו

Call Now Button