עורך דין נהיגה בשכרות

אהבתם? שתפו

עורך דין תעבורה הוא מסוג האנשים שיש לפנות אליהם במידה ונתפסת נוהג בשכרות. עבירה מסוג זה עלולה לגרור עימה קנסות כבדים וחמור מכך – שלילת רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת ובמקרים חמורים לצמיתות. חומרתה של עבירת הנהיגה בשכרות וכן שכיחותה העולה באופן מתמיד, הביאו את הרשויות לאכיפה מוגברת של עבירה זו ואת בתי המשפט להחמיר עם המורשעים בביצוע עבירה זו.

מוצאים עורך דין נהיגה בשכרות

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו לפתע ללא רישיון. הדבר מקשה על ההתנהלות היום-יומית באופן משמעותי, בטח ובטח על אלו התלויים ברכבם לשם פרנסתם. יש לציין, כי אדם אשר נתפס כאשר הוא חשוד בנהיגה בשכרות, צפוי אף לשלילה מנהלית של רישיונו לתקופה הנעה בין 30 ל-90 ימים (תלוי בחומרת המעשים והתוצאות של הנהיגה בשכרות) ואף להחרמת הרכב למשך 30 ימים, אך גזרה זו ניתן להפוך ו/או לקצר משמעותית בעזרת ייעוץ משפטי מעורך דין לענייני תעבורה.

נהג המורשע בנהיגה בשכרות צפוי לעונש של לפחות שנתיים שלילה ובאם הורשע בעבירה דומה בטווח של שנה קודם להרשעתו הנוכחית – יהיה צפוי לשלילה של לפחות ארבע שנים. את תקופות השלילה הנ"ל ניתן לקצר או לבטל כליל בעזרת עורך דין המיומן בתחום התעבורה, כאשר זה ידע לבדוק האם הבדיקה נעשתה בהתאם לתנאים הקבועים בחוק ולאתר ממצאים שיערערו את אמינות הבדיקה ו/או עורכי הבדיקה. לאור חומרת העבירה וההתייחסות ההולכת ומחמירה של בית המשפט לעבירות מסוג זה – ככל שהינך חשוד בביצוע עבירה של נהיגה בשכרות, פנה בהקדם האפשרי לקבלת ייעוץ. פניה מוקדמת עשויה להוות את ההבדל בין זיכוי לגזר דין חמור.

עורך דין נהיגה בשכרות – הדרך שלך להחזיר את הרישיון

האתגר שבהתמודדות עם מערכת משפטית סבוכה גורם ליותר ויותר אנשים לפנות אלינו על מנת לקבל את הייצוג המשפטי ההולם והמקצועי ביותר. עורך דין איתמר ברקאי, המתמחה בתחומים הפלילי והתעבורה, הינו שוטר סיור ותנועה בעברו ובקיא בהתנהלות המשטרתית בכל הנוגע לעבירות הנהיגה בשכרות, דבר אשר מהווה יתרון גדול בדרך להתמודדות עם הליכים משפטיים בגין עבירת נהגה בשכרות. משרדינו זמין לשירותך בכל עת, 24/7, ואנו מתחייבים לעשות כל מה שביכולתנו לש השגת התוצאה הטובה ביותר בעבורך.

אהבתם? שתפו

Call Now Button