עורך דין פלילי במרכז

אהבתם? שתפו

להיות חשוד בביצוע עבירה פלילית, לא כל שכן להיות נאשם בהליך פלילי, אינו עניין של מה בכך. הדבר הראשון שתרצה לדעת במצב שכזה הוא, כי אתה זוכה לייצוג משפטי מקצועי והולם על ידי עורך דין פלילי המתמחה בתחום ואשר יטפל עבורך בנושא באופן הראוי ביותר. פניה מוקדמת לקבלת ייעוץ וייצוג מעורך דין פלילי המתמחה בתחום תשפיע רבות על תוצאת ההליך, על כן יש לוודא כי הנך פונה לאדם המתמחה בתחום.

רחמימוב-ברקאי – משרד עורך דין פלילי במרכז

תושבי המרכז הנמצאים בשעת צרה מוזמנים לפנות למשרדינו ולקבל הגנה משפטית מקיפה, החל מייעוץ ראשוני בטרם חקירה, ליווי לאורך הליכי החקירה השונים, ייצוג בהליכי מעצר וכלה בייצוג בבית המשפט ככל והוגש כתב אישום. ההתמקצעות שלנו בתחום הפלילי תעזור להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך. אם הנך זקוק לעורך דין פלילי מיומן באזור המרכז – משרד עורכי דין רחמימוב-ברקאי הוא המקום הנכון עבורך. משרדנו מייצג במגוון העבירות המנויות בקודקס הפלילי, לרבות:

  • עבירות ואלימות
  • עבירות סמים
  • עבירות נשק
  • עבירות זיוף, הונאה ומרמה
  • עבירות המתה
  • שינוי עילת סגירת תיקי חקירה
  • מחיקת רישום פלילי ובקשות חנינה

כמו כן, עוסק משרדנו בליווי משפטי מקצועי של קרבנות עבירה, החל ממועד ביצוע העבירה, דרך הגשת תלונה במשטרה והתמודדות עם הליכי החקירה השונים, וכלה בהגשת כתב אישום על ידי המדינה כנגד מבצע העבירה וקבלת גזר דין בעניינו ו/או הגשת ערר על החלטת המדינה להימנע מהגשת כתב אישום. 

בכל מקרה ומקרה, משרדנו מעניק ליווי וייעוץ ההופכים למהותיים החל מרגע הפנייה. ככל שהינך נחקר כחשוד, דע כי טרם החקירה הנך זכאי לדרוש היוועצות בעורך דין פלילי. הימנע מטעויות העשויות להשפיע על עתידך וצור עימנו קשר בהקדם האפשרי.

עורך דין פלילי במרכז – איתך לאורך כל ההליך הפלילי

אנו מאמינים, כי מלבד ניסיון, מקצועיות ובקיאות בתחום הפלילי, נדרשים גם סבלנות, עקשנות ונכונות לעבודה מאומצת ובלתי מתפשרת לשם השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. משרדנו עומד לשירות ולרשות לקוחותיו באופן בלתי מתפשר, מרגע הפנייה ועד לסיום ההליך, כל זאת תוך הבטחת מקצועיות, אמינות, שירות הוגן ואדיב, תוך הפגנת הרגישות הנדרשת כמו גם הנחישות.

במשרדנו עורכי דין פליליים מובילים, צור עמנו קשר ואנו נספק לך את הייצוג המשפטי הטוב ביותר לאורך כל הדרך.

עורך דין פלילי במרכז

אהבתם? שתפו

Call Now Button