עורך דין תאונות דרכים

אהבתם? שתפו

תאונות הדרכים הן ללא ספק מכת מדינה אשר מכה בנו שוב ושוב בעשורים האחרונים.

בשנים אלה תופעות כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול ונהיגה במהירות מופרזת החלו להתפשט בהיקפים גדולים מבעבר. עובדה זו בשילוב עם העלייה במספר הנהגים והרכבים על הכביש, מובילה לגידול במספר תאונות הדרכים הקטלניות. חרף העובדה כי הממשלה , משרד התחבורה והמשטרה עושים מאמצים כדי למגר תופעה זו – עדיין אנחנו נתקלים בתאונות באופן כמעט יומיומי. מדובר בנושא חמור הנמצא על סדר היום בישראל כבר תקופה ארוכה.
הדרך להתמודד עם השלכות תאונת הדרכים במישור האזרחי – נזיקי היא באמצעות פנייה לעורך דין הבקיא בתחום העוסק בניהול תביעות לפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975 (חוק הפלת"ד).

מוצאים עורך דין תאונות דרכים

אם נפגעתם פגיעת גוף כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים הרי שהתנהלותכם בימים לאחר התאונה עשויה להיות קריטית באשר לגובה הפיצויים אותם תקבלו.

עליכם לגשת מיד לבית החולים ולקבל טיפול רפואי הולם, לוודא שאתם מתארים בקפידה את נסיבות התאונה ואת כל הפגיעות שנגרמו לכם כתוצאה מהתאונה. הימנעות מציון אחד מהפרטים הללו עלולה לפגוע בסיכויי לקבל פיצוי הולם או בכלל.

יש לשמור את כל המסמכים הרפואיים בגין הטיפולים שניתנו, כמו גם את כל האישורים בגין טיפולי הפיזיותרפיה ואחרים להם תידרשו.
על מנת לקבל את ההכוונה הנכונה בקשר לפעולות הכרחיות נוספות יש לפנות לעורך דין מוסמך בעל ניסיון מתאים. את הייעוץ והליווי המשפטי הנכון תוכלו לקבל אצלנו במשרד עורכי-דין רחמימוב-ברקאי. זכרו כי פניה מוקדמת לעורך דין נהיגה בשכרות תעשה את ההבדל באשר לתוצאות התיק.

עורך דין תאונות דרכים שומר עליך לאחר התאונה

ניסיוננו העשיר מאפשר להשיג פיצויים גבוהים משמעותית עבור הנפגעים מצד אחד (בתחום הנזיקין) ולהגן ביעילות על רישיונם של הנאשמים מצד שני (בתחום התעבורה).

אהבתם? שתפו

Call Now Button