עורך דין תעבורה תל אביב

אהבתם? שתפו

תחום התעבורה הינו נושא רגיש לנו הנהגים. אדם אשר התרגל לנהוג ולהגיע לכל מקום עם רכב – עלול למצוא את עצמו מתמודד עם קשיים רבים, תסכול וחוסר נוחות עקב שלילת הרישיון. ביצוע מצטבר של עבירות, נהיגה בשכרות או חלילה ביצוע תאונת דרכים עלולים לגרום לאיבוד הרישיון. כאשר הנך ניצב בפני הליך שכזה – חובה לפנות לעורך דין המתמחה בתחום התעבורה אשר יספק לך את ההדרכה, הייעוץ והייצוג המשפטי הטוב והמקצועי ביותר.

מוצאים עורך דין תעבורה תל אביב

ייצוג משפטי טוב יכול לעשות את ההבדל בין שלילת רישיון ארוכת טווח בפועל ובין שלילת רישיון קצרה ועד כדי הימנעות משלילת רישיון בפועל בכלל. נהגים חדשים עומדים תחת הסכנה הגדולה ביותר משום שמגוון עבירות יכולות להוביל לפסילה מיידית של רישיונם, אפילו כשמדובר בעבירות קלות יחסית. עבירות אלה כוללות בין היתר אי מתן זכות קדימה, עקיפת רכב שלא כחוק ונהיגה במהירות העולה מעל המותר. נהגים וותיקים עשויים להתמודד עם פסילת רישיון במקרה של תאונה עם נפגעים, מעבר צומת ברמזור אדום, נהיגה בשכרות וכו'. . כמו כן, לאור שיטת הניקוד בישראל, אדם אשר צבר כמות מסוימת של נקודות, עשוי לגלות כי אף לאור הרשעה בביצוע עבירה מינורית, הוא עתיד לעמוד בפני דרישה לאמצעי תיקון שונים, לרבות קורסים שונים לנהיגה נכונה ואף פסילת רישיון וצורך בלימודי תיאוריה וביצוע טסט מחדש. אם הנך מואשם בביצוע עבירת תעבורה, פנה עוד היום למשרד רחמימוב-ברקאי עורכי דין לשם קבלת ייעוץ מקצועי בתחום התעבורה.

רחמימוב-ברקאי עורכי דין תעבורה, נלחמים עבורך

במשרד עורכי-דין רחמימוב-ברקאי מאמינים, כי מלבד ניסיון, מקצועיות ובקיאות בתחום התעבורה, נדרשים גם סבלנות, עקשנות ונכונות לעבודה מאומצת ובלתי מתפשרת לשם השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. משרדנו עומד לשירות ולרשות לקוחותיו באופן בלתי מתפשר, מרגע הפנייה ועד לסיום ההליך, כל זאת תוך הבטחת מקצועיות, אמינות, שירות הוגן ואדיב, ונחישות בלתי מתפשרת. צור קשר עם עו"ד תעבורה תל אביב עוד היום לשם קבלת ייעוץ מקצועי בעניינך.

עורך דין תעבורה תל אביב

אהבתם? שתפו

Call Now Button