תאונות דרכים

אהבתם? שתפו

חלק ניכר מפגיעות הגוף הנגרמות על בסיס יום-יומי לבני אדם הינן תאונות הדרכים. ריבוי כלי הרכב בכבישי ושבילי המדינה, המגוון הגדול של סוגי כלי הרכב, התשתיות הבעייתיות ו"הגורם האנושי", מזמנים לאדם מן היישוב הסתברות גבוהה מאוד לפגיעה כזו או אחרת בתאונת דרכים. ויודגש, לשם הכרה בתאונה כתאונת דרכים, אין חובה כי המדובר הוא בתאונה "קלאסית" בין רכבים או בין כלי רכב להולך רגל, ואף פעולה של החלפת גלגל או יציאה מרכב עשויות להיחשב כתאונות דרכים לכל דבר ועניין.

חרף ההסתברות הגדולה לזכאות לפיצויים והתנאים המעטים הקבועים בחוק והשוללים זכאות שכזו, נפגעי תאונות דרכים רבים טועים לחשוב, כי למרות שהיו מעורבים בתאונת דרכים הם אינם זכאים לפיצוי, וזאת משלל סיבות ולרבות מחשבה כי בהיותם הגורם לתאונה נשללת מהם זכות זו. מחשבה זו, כאמור, מוטעית היא.

כמו כן, ישנה חשיבות גדולה מאוד לאופי התאונה וזהות הצדדים לה, זאת על מנת שניתן יהיה לפנות בטענות כאלה ואחרות לכתובת המתאימה (לדוגמא: למי נדרש לפנות הולך רגל שנפגע ממכונית ואשר נהגה ברח ממקום הפגיעה מבלי להשאיר פרטים?).

משרדנו הינו בעל ניסיון וותק רב בתחום תאונות הדרכים, ומעניק ליווי אישי ומקצועי לנפגעי תאונות דרכים החל ממועד התאונה ועד להשגת התוצאה הטובה ביותר ללקוח. אם נפגעת בתאונת דרכים, פנה מיידית למשרדנו לקבלת ייעוץ ראשוני וזכור- פנייה לייעוץ מקצועי בסמוך ככל הניתן למועד התאונה, עשויה להוות גורם משמעותי ביותר בנוגע לגובהם ואופיים של הפיצויים והסעדים להם תהיה זכאי.

הבהרה: אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או אחר, ו/או חוות דעת משפטית. האמור באתר זה הינו בגדר מידע כללי בלבד ואין להסתמך על האמור באתר לשם קבלת החלטות כלשהן בכל נושא שהוא ולרבות בנושאים משפטיים, אישיים, רפואיים, מקצועיים, כספיים ו/או כל נושא אחר. משרד עורכי-דין רחמימוב-ברקאי ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים בצורה ישירה ו/או עקיפה לתוצאות השימוש במידע באתר זה. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד מוסמך לשם קבלת ייעוץ מקצועי ומתאים אשר ייבחן את נסיבותיו של כל מקרה לגופו וכן את דרכי הטיפול האפשריות והמיטביות לאותו מקרה ואותן נסיבות. אין באמור באתר זה בכדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין מי מהמבקרים בו ובין משרדנו ו/או עובדי המשרד ו/או מי מטעמו של המשרד בין שנמנה על עובדיו ובין שלא.

אהבתם? שתפו

Call Now Button