תאונות עבודה

אהבתם? שתפו

כל פגיעה גופנית הנגרמת לעובד במקום עבודתו, בדרכו לעבודתו או בדרכו חזרה ממנה, לרבות תאונות דרכים, עשויה להיחשב כתאונת עבודה אשר בגינה יהיה זכאי העובד לפיצוי.

במקרים חמורים, פגיעה שכזו עלולה להגיע אף לכדי אובדן כושר עבודה אשר בגינו עשוי העובד להיות זכאי אף לגמלה חודשית. יש לציין שאף בגין חשיפה לסביבת עבודה מזיקה אשר גרמה לעובד לחלות, ניתן לתבוע בגין "מחלת מקצוע".
במקרה של חשש לתאונת עבודה, ישנה חובה לפנות למוסד לביטוח לאומי בתביעה מתאימה (תוך זמן קצוב) לשם בחינת המקרה והכרה בו כתאונת עבודה, כינוס ועדה רפואית ובמידת הנדרש קביעת אחוזי נכות לנפגע.

פניה למוסד לביטוח לאומי יכול ותהיה במקביל לתביעה כנגד חברת הביטוח של המעביד, וכן לא מן הנמנע כי תתאפשר תביעה על בסיס פוליסות ביטוח של העובד עצמו (למשל: ביטוח מנהלים, ביטח חיים, ביטוח תאונות אישיות וביטוח חובה במקרה של תאונת דרכים המוכרת כתאונת עבודה).

משרדנו מתמחה בליווי משפטי מקצועי ואישי של נפגעי תאונות עבודה בכל ההליכים, לרבות ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי, ייצוג בוועדות רפואיות, ייצוג מול חברות הביטוח וייצוג מול המעביד. נפגעתם בעת העבודה? פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ וייצוג מקצועי לשם מיצוי זכויותיכם.

הבהרה: אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי ו/או אחר, ו/או חוות דעת משפטית. האמור באתר זה הינו בגדר מידע כללי בלבד ואין להסתמך על האמור באתר לשם קבלת החלטות כלשהן בכל נושא שהוא ולרבות בנושאים משפטיים, אישיים, רפואיים, מקצועיים, כספיים ו/או כל נושא אחר. משרד עורכי-דין רחמימוב-ברקאי ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים בצורה ישירה ו/או עקיפה לתוצאות השימוש במידע באתר זה. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד מוסמך לשם קבלת ייעוץ מקצועי ומתאים אשר ייבחן את נסיבותיו של כל מקרה לגופו וכן את דרכי הטיפול האפשריות והמיטביות לאותו מקרה ואותן נסיבות. אין באמור באתר זה בכדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין מי מהמבקרים בו ובין משרדנו ו/או עובדי המשרד ו/או מי מטעמו של המשרד בין שנמנה על עובדיו ובין שלא.

אהבתם? שתפו

Call Now Button